Єврокомісія позитивно оцінила стан польської економіки

Експерти бачать у Польщі добрі економічні умови та поліпшення управління публічними фінансами, але й добачають дефіцит робочої сили, передає Польське радіо.

Європейська комісія позитивно оцінила стан польської економіки. В опублікованому в середу звіті Єврокомісія пише про добрі економічні умови та поліпшення управління публічними фінансами. Висновки щодо Польщі представив віце-голова Єврокомісії Валдіс Домбровскіс:

«Економічні умови залишаються корисними. Утримується високе кономічне зростання, і завдяки цьому зростанню ситуація публічних фінансів поступово поліпшується. Зменшився фіскальний дефіцит. Ми теж бачимо поліпшення ситуації в контексті стягування податків. Отже, в короткій перспективі немає загрози для фіскальної рівноваги».

Віце-президент ЄК додав, що у довготривалі перспективі Брюссель добачає ризик витрат, пов’язаних з пенсійним віком та старінням суспільства. Експерти Єврокомісії написали, що проблему становить дефіцит робочої сили, який ускладнює розвиток багатьох галузей економіки Польщі.