Фонд підтримки демократичних ініціатив

Незалежна, неприбуткова громадська організація, заснована у 2005 році.

Головною метою діяльності Фонду є сприяння розвитку демократичного суспільства.

Завдання ФПДІ:

  • Сприяння демократизації суспільства;
  • Промоція європейських християнських цінностей;
  • Захист прав людини;
  • Підвищення рівня правової і політичної освіти українців;
  • Експерта діяльність, вивчення досвіду інших країн;
  • Сприяння розвитку проекту «Інформаційний Центр «Міжмор’я», зокрема в рамках цього  – посилення польсько-української співпраці;
  • Розвиток екологічних ініціатив;
  • Ефективний розвиток особистості.

Протягом своєї діяльності Фонд провів більше 50 навчальних проектів в Україні і закордоном, в тому числі – семінарів, тренінгів, шкіл, конференцій, які стосувались громадянської і політичної освіти молоді, громадських і політичних діячів, депутатів місцевих рад тощо.

Партнерами проектів Фонду були Фонд Ярла Ялмарсона (Швеція), німецькі фонди Фрідріха Еберта і Фрідріха Науманна, з 2012 року ФПДІ є партнером Фонду SALLUX (базований в Голандії).

Правління фонду

Міндюк Юрій

Народився 1977 року у Львові. Закінчив філософський факультет Львівського Державного Університету ім.І.Франка,…

Гончаренко Юрій

Народився в 1976 році в м. Київ. Освіта вища. Активний громадський діяч, експерт, медіаактивіст. Експерт проекту…

Інформаційний центр ``Міжмор'я``

Інформаційний Центр «Міжмор’я» – громадська волонтерська ініціатива, яка була створена в квітні 2017 року на полях міжнародної конференції «Сталий розвиток в Східній Європі – безпека, співпраця на базі християнських цінностей», організованою Фондом підтримки демократичних ініціатив. Актив ініціативи склали близько 10 громадських діячів, експертів, політологів та журналістів.

Інформаційний Центр “Міжмор’я” – незалежна громадська ініціатива, покликану здійснювати роботу за наступними напрямками:
– моніторинг та аналіз процесів, що відбуваються в країнах- потенційних учасниках Балто-Чорноморського Союзу (Міжмор’я);
– вироблення практичних пропозицій
– підтримка різних громадських ініціатив
– проведення круглих столів, семінарів, конференцій.

Почесна команда

Серед засновників Інформаційного центру  “Міжмор’я” були:

  • Олексій Курінний – медіаексперт, громадський діяч, викладач НаУКМА, експерт з мовних питань, член правління Фонду підтримки демократичних ініціатив;
  • Олександр Никоноров – політолог, експерт з питань сепаратистських рухів та утворень, головний аналітик «Team 4 Ukraine» та журналіст-аналітик «Depo.ua».

Нажаль, в трагічній аварії 6 вересня наші побратими загинули. Але вони встигли зробити свій вагомий внесок в створення та розвиток нашої ініціативи, зокрема – взяли участь в трьох круглих столах, організованих ІЦ «Міжмор’я» та підготували багато різних матеріалів.

Вічна пам'ять