Тирасполь готовий до підписання з Кишиневом нових угод

0

Тирасполь продовжить роботу по реалізації досягнутих з Кишиневом домовленостей, а також готовий до підписання сторонами нових угод для вирішення гуманітарних і соціально-економічних питань.

Про це йшлося в ході зустрічі глави Придністров’я Вадима Красносільського з міністром закордонних справ невизнаної ПМР Віталієм Ігнатьєвим, який доповів про найближчі плани, передає Noi.md.

Зокрема, в ході наради в робочому кабінеті президента Віталій Ігнатьєв розповів Вадиму Красносельському про те, що на адресу зовнішньополітичного відомства Придністров’я надійшло офіційне повідомлення про запланований візит до Тирасполя міністра закордонних справ Словаччини Мирослава Лайчака – Діючого Голови ОБСЄ.

Керівник МЗС невизнаної ПМР назвав майбутню зустріч «доброю нагодою звірити годинники, визначити плани на майбутній рік», а формат «Постійної наради …» – робочим консультативним майданчиком з міжнародною участю.

Вадим Красносельський, зі свого боку, охарактеризував формат «5 + 2» як найбільш дієвий механізм в частині досягнення домовленостей і гарантії їх реалізації.

«Треба підтримувати робочі контакти з усіма учасниками переговорного процесу, в тому числі посередниками і спостерігачами, заручатися їхньою підтримкою. Необхідно продовжити роботу по реалізації досягнутих домовленостей і бути готовими до підписання нових в інтересах народу Придністров’я. Треба вирішувати гуманітарні, соціально-економічні питання »,

– зазначив Красносельский.

 Співрозмовники говорили про те, що позиція Придністров’я щодо ритмічності і системності роботи існуючого механізму незмінна.

Тривають контакти зовнішньополітичних представників і взаємодія на рівні робочих груп. За словами міністра закордонних справ невизнаної ПМР, проведення чергових зустрічей очікується в найближчій перспективі.

«Є, звичайно, фактор електоральних процесів в Молдові. Чинний політичний представник від Республіки Молдова завершить свою місію. Проте, наша задача зробити так, щоб робочі групи, технічні фахівці продовжували системну роботу по імплементації досягнутих домовленостей »


– зазначив Віталій Ігнатьєв.
Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.