Румунська компанія приступила до будівництва газопроводу Унгени-Кишинів

0

Румунська компанія «Transgaz» приступила до будівництва газопроводу Унгени-Кишинів. Адміністратори «Vestmoldtransgaz» підписали на початку тижня договір на будівництво адміністративного комплексу Гидигич.

Підписання цієї угоди ознаменує початок будівництва газопроводу і ряд заходів у зв’язку з експлуатацією і технічним обслуговуванням трубопроводу Ясси-Унгени-Кишинів, передає moldpres.md.

«Будівництво трубопроводу призведе до сталого розвитку національної економіки. Завдяки цьому проекту, у нас з’явиться альтернативне джерело газу, що посприяє зміцненню енергетичної безпеки. Крім того, цей проект означає і більш низькі ціни на газ для наших громадян »


– зазначив міністр економіки і інфраструктури Кирило Кирило Габуріч.

Компанія «Vestmoldtransgaz» є технічним оператором Національної системи транспортування природного газу Республіки Молдова і забезпечує впровадження національної стратегії з транспортування природного газу.

За даними Міністерства економіки та інфраструктури, компанія «Vestmoldtransgaz» відновила процес придбання земельних ділянок, по яких пройде газопровід, і проведе відкриті торги, заявки на участь в яких приймаються до 21 січня 2019 року.

Газопровід Унгени-Кишинів, протяжністю в 120 км, дозволить щорічно перевозити близько 1,5 млрд. Кубометрів природного газу з Румунії в Республіку Молдова. Румунська компанія взяла на себе зобов’язання вкласти в даний проект до 93 мільйонів євро.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.