Глава Румунії вважає, що в Британії повинні прояснити позицію по Brexit

0

Президент головуючої в Раді ЄС Румунії Клаус Йоханніса вважає, що уряд Великобританії має прояснити позицію по Brexit після того, як парламент країни відкинув запропонований урядом угоду щодо виходу з ЄС.

Британські парламентарії у вівторок відкинули запропоноване прем’єром Терезою Мей угоду по Brexit. На підтримку угоди виступили 202 парламентарія, проти – 432. Таким чином, Лондон відкрив шлях цілої низки можливих сценаріїв розвитку подій, в тому числі самому “жорсткого” виходу країни з ЄС і скасування Brexit в цілому. Про це пише point.

“Уряд Великобританії має пояснити свою позицію, ми повинні знати, що буде відбуватися в країні далі. Процедури, які можуть в кінцевому підсумку призвести до утвердження цієї угоди, ще не вичерпані, і це буде найкращим рішенням”


– сказав Йоханніса журналістам в середу.

Він зазначив, що рішення британського парламенту викликає жаль, Євросоюз готовий до інших варіантів розвитку події, але сподівається, що угода буде затверджено.

“Важливо відзначити, що ця угода не була кимось нав’язано, воно було затверджено на переговорах між ЄС і урядом Великобританії”


– підкреслив президент Румунії.

Румунія перебрала на себе головування в Раді Європейського союзу 1 січня 2019 року.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.