Міністр закордонних справ Польщі закликав Росію негайно звільнити українських моряків

0

Голови МЗС Польщі, Литви та Естонії наголосили на необхідності посилення міжнародного тиску на Росію.

Міністри закордонних справ Польщі, Литви та Естонії закликали Росію негайно звільнити 24 українських моряків. Москва має також повернути Україні захоплені кораблі та забезпечити свободу мореплавства в Азовському та Чорному морях, передає “Польске радіо“.

Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович, який від учора спільно з очільниками дипломатії Литви та Естонії перебуває в Україні, зустрівся у Києві з президентом Петром Порошенком.

За словами прес-служби українського лідера, під час зустрічі міністри закордонних справ, зокрема Яцек Чапутович, наголосили на необхідності посилення консолідованого міжнародного тиску на Росію.

На веб-сторінці президента України опубліковано заяву західних очільників дипломатії. У документі, зокрема, говориться, що Польща, Литва та Естонія вимагають від Росії негайного врегулювання ситуації у зв’язку із інцидентом, що трапився у районі Азовського та Чорного морів. Міністри трьох держав вимагають, аби Москва звільнила 24 українських моряків та повернула захоплені кораблі.

Дякуючи міністрам закордонних справ Польщі, Литви та Естонії за візит, президент України звернув увагу на зусилля цих країн для введення проти Росії нових санкцій за напад на Азові та висловив надію, що Європейська комісія і євросоюзні держави збільшать допомогу для Донбасу і регіону Азовського моря, які, як сказав він, «страждають від російської агресії».

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.