В Естонії вперше пройшов жіночий марш проти дискримінації

0

Естонія приєдналася до всесвітнього руху “жіночих маршів”. В акції, спрямованої проти дискримінації за статевою ознакою, взяли участь близько 500 жінок і підтримуючи їх чоловіки.

Організатори заходу запросили взяти в ньому участь всіх, хто “мріє жити в світі, в якому жінки нарівні з чоловіками представлені в політиці, ЗМІ, керівництво компаній, науковому світі і інших сферах життя, а також отримують однакову з чоловіками зарплату, мають такі ж можливості для кар’єрного зростання та вибору професії, і не стикаються з фізичним і психологічним насильством “.

Учасниць закликали надіти самостійно виготовлені шарфи, шапки, рукавиці або шкарпетки червоного, рожевого або бузкового кольору.

Минулий в Талліні “Жіночий марш” заявлений як частина всесвітнього руху, що отримав початок в 2017 році в США, коли сотні тисяч жінок протестували на вулицях американських міст проти вступу Дональда Трампа на посаду президента США. 19 січня подібні акції Women’s March пройшли в багатьох містах США, а також Берліні, Лондоні та інших.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.