Литва підтвердила підтримку європейської та євроатлантичної інтеграції Грузії

0

Литва і в майбутньому продовжить твердо підтримувати Грузію на шляху європейської і євроатлантичної інтеграції. Про це президент Литви Даля Грібаускайте заявила під час зустрічі з перебуваючим у Литві з офіційним візитом прем’єр-міністром Грузії Мамука Бахтадзе.

Даля Грібаускайте прийняла Мамуку Бахтадзе в президентському палаці Литовської Республіки.

У зустрічі в широкому форматі взяли участь міністр закордонних справ Давид Залкаліані і керівник «групи дружби» з парламентом Литви, член парламенту Бека Одішарія.

Сторони обговорили ключові питання двосторонньої співпраці між Грузією і Литвою в регіоні і існуючі виклики, що стоять перед Грузією. Акцент був зроблений на європейських партнерів і друзів, в тому числі особливу підтримку Литви в рішенні цих проблем


– повідомляє Громадське телебачення Грузії.

Було відзначено, що Грузія є лідером Східного партнерства, і підхід ЄС «Більше для більшого» у ставленні до Грузії ще більш релевантним. Президент Литви позитивно оцінила поточні реформи в політичній, економічній і військовій сферах в Грузії.

Велика увага в ході переговорів було приділено значному внеску Грузії в боротьбі з викликами глобальної безпеки.

Про те, що Литва завжди буде підтримувати незалежність і територіальну цілісність Грузії, заявив на спільній прес-конференції з Мамука Бахтадзе і прем’єр-міністр Литви Саулюс Скверняліс.

Сьогодні в Литві з офіційним візитом гостює прем’єр-міністр Грузії Мамука Бахтадзе. Це – його перший візит до Литви в ранзі прем’єр-міністра, і я хочу побажати йому успіхів. Багато років Литва приділяє особливу увагу відносинам з Грузією і планує продовжувати цей курс і в майбутньому. Ми завжди підтримували і в майбутньому будемо підтримувати незалежність і територіальну цілісність Грузії. У міжнародних відносинах неприпустимо застосування сили або загроза застосувати силу. Ми будемо підтримувати рішуче прагнення Грузії до інтеграції в Євросоюз і НАТО, на прикладі Литви. Також ми підтримували і продовжимо і в майбутньому підтримувати вибір Грузії створити процвітаючу державу на демократичних і правових засадах

– заявив прем’єр-міністр Литви.
Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.