Прем’єр Польщі: Nord Stream 2 може дестабілізувати ситуацію на Сході

0

Матеуш Моравєцький нагадав, що російський газогін загрожує стабільності в регіоні.

Матеуш Моравєцький переконаний, що план з будівництва газогону Nord Stream 2 загрожує стабільності в регіоні. Прем’єр-міністр Польщі сказав про це в інтерв’ю кореспонденту Польського радіо на Всесвітньому економічному форумі у Давосі.

Матеуш Моравєцький прокоментував слова німецького міністра закордонних справ Гайко Мааса, який декілька днів тому заявив, що навіть можливі санкції Сполучених Штатів не зупинять будівництво газопроводу з Росії до Німеччини дном Балтійського моря.

Прем’єр попередив про наслідки такої позиції. За словами Моравєцького, як у Європейській раді, так і в інших випадках, багато політиків наголошує, що Nord Stream 2 – це «небезпечний проект, що може дестабілізувати ситуацію на Сході».

Матеуш Моравєцький додав, що це сумно, що Німеччина, яка є партнером Польщі в Європейському Союзі, не бачить цих ризиків, що є очевидними для Варшави.

Польський прем’єр прибув у Давос вчора і він залишатиметься у швейцарському місті до нинішнього вечора. Польщу на Всесвітньому економічному форму представляє також президент Анджей Дуда.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.