Право і справедливість хоче збільшити кошти на допомогу полякам на Сході

0

Питання потреб земляків з-за східного кордону Польщі обговорено в неділю під час конференції «Поляки на Сході», що відбулася в Перемишлі 

Політики партії Право і справедливість хочуть збільшити кошти на допомогу полякам, що живуть за межами країни, особливо на Сході, передає Польське радіо

У попередніх каденціях Сейму та Сенату це було 80 мільйонів польських злотих на рік, а в останні роки – 100 мільйонів польських злотих на рік, але це теж надто мало, враховуючи потреби та зобов’язання Польщі перед співвітчизниками, що проживають за кордоном.

Питання потреб земляків з-за східного кордону Польщі обговорено в неділю під час конференції «Поляки на Сході», що відбулася в Перемишлі – у Національному музеї Перемищини.

З представниками польських організацій в Україні зустрілися, зокрема, маршал польського Сейму Марек Кухцінський, віце-спікер Сенату Марія Коц та голова сеймового Комітету зв’язків з поляками за кордоном Анна Шмідт-Родзєвич.

На думку політиків Права і спраевдливості, поляки, які живуть на прикордонних територіях, представляють величезну цінність для Польщі, тому що вони сприяють її, а також є охоронцями пам’яті про колишню Річ Посполиту та її історію.

Більшої підтримки з боку Польщі вимагають також підприємці та викладачі польської мови.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.

4 × 4 =