Винищувачі НАТО в Литві вилітали на перехоплення російських літаків

0

За словами Міноборони Литви, минулого тижня винищувачі НАТО двічі піднімали для ідентифікації літаків Росії над Балтикою,  передє Польське радіо 

Винищувачі НАТО, що захищають повітряний простір країн Балтії у межах місії повітряної поліції Baltic Air Policing, минулого тижня двічі вилітали на перехоплення російських літаків. Про це у понеділок повідомили у Міністерстві оборони Литви.

За словами литовського оборонного відомства, в обох випадках йшлося про розвідку російських військових літаків, котрі летіли над Балтійським морем із вимкненими радіолокаційними пристроями. 21 січня це був розвідувальний літак Іл-20, а 24 січня – два винищувачі Су-27. Усі ці машини летіли у напрямку Калінінградської області.

Повітряний простір Литви, Латвії та Естонії захищають нині польські винищувачі F-16, що розгорнуті на литовській авіабазі в Шяуляй та німецькі винищувачі, що розміщені на естонській авіабазі в Емарі.

Від початку року, коли польські винищувачі прийняли чотиримісячну місію патрулювання повітряного простору країн Балтії, зареєстровано чотири інциденти за участі російських літаків.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.