У Польщі ухвалено законопроект про стратегічні інвестиції в нафтовій сфері

0

Прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький оцінив, що завдяки цьому спроститься законодавчний процес і поліпшиться енергетична безпека, передає Польське радіо.

Польська Рада міністрів ухвалила законопроект про підготування та реалізацію стратегічних інвестицій у нафтовій сфері. Прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький висловив думку, що завдяки цьому можна суттєво спростити законодавчий процес. А це стане ще однією підпорою енергетичної безпеки Польщі.

«Енергетична безпека сьогодні надзвичайно важлива, майже так само важлива, як військова безпека. Тому ми повинні надавати сильну перевагу новим рішенням. Звідси розбудова терміналу LNG, щоб він міг приймати і переробляти 7,5 кубометра зрідженого газу. Звідси й нинішнє рішення», – сказав очільник польського уряду.

В ухваленому законопроекті створено, зокрема, правові основи, які дозволяють ефективно підгтотувати та реалізувати стратегічні інвестиції – як спорудження нафтопроводу Ґданськ-Плоцьк, прокладення трубопроводів Боронув-Тшебіня та створення підземного сховища нафти і палива Ґура-Вєльовєсь.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.