Молдова повинна скористатися головуванням Румунії в Раді Євросоюзу

0

Молдова повинна скористатися головуванням Румунії в Раді Європейського союзу, оскільки вся увага Європи буде сконцентрована на сусідці РМ. Про це сказав в середу на презентації пріоритетів Румунії на цій посаді глава делегації ЄС в Молдові Петер Михалко, повідомляє News.yam.md

“Румунія для жителів Молдови є прикладом змін, які приносить ЄС в життя людей. Молдові було приділено багато уваги з боку Європейського союзу, про це неодноразово говорили високопоставлені представники ЄС Федеріка Могеріні і комісар з питань сусідства Йоханнес Хан, а також в резолюціях Європарламенту і висновках ради міністрів закордонних справ ЄС “, – нагадав він.

За словами Михалка, важливо, щоб “Молдова змогла скористатися можливостями, які надає ЄС”.

“Необхідно, щоб влада вжила заходів для забезпечення прогресу, якого чекають жителі республіки. Прийдешні вибори, які повинні стати іспитом на дотримання стандартів демократії, повинні пройти чесно і вільно, щоб можна було продовжити співпрацю з ЄС, яке було заблоковано в минулому році з- за невиконання політичних умов для отримання європейської допомоги “, – сказав європейський дипломат.

Він підкреслив, що Молдова повинна продовжити процес змін і прийняття реформ, а також виконання зобов’язань в областях, які важливі для людей, особливо в галузі юстиції.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.