Прем’єр-міністр РМ зустрівся з делегацією передвиборчої місії ПАРЄ

0

Прем’єр-міністр Павло Філіп зустрівся сьогодні з делегацією передвиборчої місії Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), яку очолює Клод Керн, передає point. md

Група спостерігачів знаходиться в Республіці Молдова для спостереження за підготовчою роботою до парламентських виборів, які пройдуть в Молдові 24 лютого.

Прем’єр-міністр зазначив той факт, що ПАРЄ відповіла на запрошення спостерігати за процесом виборів в нашій країні, зазначивши, що на інституціональному рівні було вжито всіх необхідних заходів для забезпечення належного проведення майбутніх виборів. «У наших інтересах, щоб ці вибори були коректними, вільними і прозорими, щоб ми не залишили жодного елемента, який поставив би під сумнів коректність цієї передвиборної кампанії. Ми хочемо, щоб було якомога більше спостерігачів, щоб за цим виборчим процесом спостерігали якнайкраще і об’єктивніше », – сказав прем’єр-міністр.

Члени делегації ПАРЄ зазначили відкритість уряду до взаємодії. «Республіка Молдова є для нас дуже важливою країною. Ми тут не для того, щоб критикувати, а для того, щоб об’єктивно і неупереджено спостерігати за передвиборчим процесом », – заявили члени європейської місії.

За передвиборчим процесом в Молдові стежать 32 спостерігача ПАРЄ, які будуть перебувати в Республіці Молдова до 31 січня ц.р. По завершенні візиту буде зроблено заяву. Місія ПАРЄ здійснює моніторинг виборчого процесу в Республіці Молдова з 1994 року.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.