ЦВК зареєструвала останніх кандидатів за партійними списками

0

Центральна виборча комісія (ЦВК) зареєструвала сьогодні останніх кандидатів на виборах по загальнонаціональному виборчому округу, передає Noi.md

Йдеться про кандидатів від Ліберальної партії і Зеленої екологічної партії. У список Ліберальної партії увійшли 30 кандидатів, а Зеленої екологічної партії – 31 кандидат. У той же час ЦВК зареєструвала символіки формувань на виборах.

Раніше ЦВК зареєструвала кандидатів на виборах від декількох політичних партій: Демократичної партії Молдови, Партії соціалістів Республіки Молдова, виборчого блоку «ACUM Платформа DA і PAS», Партії комуністів Республіки Молдова, Партії «Шор», «Нашій партії», «Народного руху Антимафія» , Національної ліберальної партії, Політичної партії «Воля народу», партії регіонів Молдови, Політичної партії «Демократія дому», Руху професіоналів «Speranţa-Надія» та Політичної партії «Батьківщина».

Парламентські вибори від 24 лютого пройдуть за змішаною виборчою системою. Таким чином, 50 депутатів будуть обрані за партійними списками, а 51 депутат – в одномандатних виборчих округах.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.