Колишні прем’єри підписалися під декларацією Європейської коаліції для Польщі

0

Вісім колишній прем’єр-міністрів і двоє колишніх міністрів закордонних справ закликають створити один список у виборах до Європарламенту, передає Польське Радіо.

Вісім колишній прем’єр-міністрів і двоє колишніх міністрів закордонних справ підписали декларацію, яка закликає до створення одного списку у виборах до Європейського параменту.

«Закликаємо відповідальні сили і політичні, самоврядні, громадянські середовища до створення одного виборчого списку, мета якого – відновлення міцної позиції Польщі в Європейському Союзі», – йдеться у тексті декларації Європейської коаліції для Польщі.

Декларцію підписав, зокрема, колишній прем’єр Єжи Бузек. Політик сказав, що Польща внесла до ЄС «цінності Солідарності»:

«Це нам додало сили в Європейському Союзі. Після 15 років (членства в ЄС – ред.) у Польщі є незалежні середовища на рівні місцевого самоврядування, є широке середовище активних жінок, підприємців, неурядових організацій… Ми звертаємося до усіх цих середовищ щоб вони були активними і діяли спільно – з метою зміцнення позиції Польщі у Європі».

Декларацію про створення Європейської коаліції для Польщі підписали теж колишні прем’єр-міністри Польщі: Єжи Міллер, Казімєж Марцінкєвич, Ева Копач, Марек Белька, Влодзімєж Цімошевич і Ганна Сухоцька, а також колишні міністри закордонних справ Польщі: Адам Даніель Ротфельд, Радослав Сікорський, а також лідер Громадянської платформи Ґжегож Схетина.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.