Ґжеґож Схетина: Шлях до Брюсселя з Кива проходить через Варшаву

0

У вівторок, 19 лютого, голова опозиційної партії Громадянська платформа Ґжеґож Схетина виступить під час сесії Верховної Ради України, що збереться у зв’язку із п’ятою річницею трагічних подій на Євромайдані, передає Польське радіо.

«У Києві я виступлю у Верховній Раді України у 5-у річницю перемоги Майдану та початку агресії Росії в Україні. Скажу так, як п’ять років тому на Майдані: Польща і Україна мусять бути солідарними», – написав Схетина у Twitter.

Лідер Громадянської платформи прикріпив короткий відеоролик, у якому він говорить, що як польський представник він виступить під час урочистої сесії українського парламенту. Політик повідомив, що буде говорити про останні п’ять років. «Бо п’ять років тому – це час перемоги Майдану, але також російської агресії на Донбас», – зазначив він.

«П’ять років тому мені пощастило представляти позицію польського Сейму, солідарності із демонстрантами на київському Майдані. Багато чого відбулося за останні п’ять років, але нині ми повинні дуже чітко, як і тоді, говорити про прагнення України до Європи, про те, що шлях до Брюсселя з Києва проходить через Варшаву», – сказав Схетина.

Нагадаємо, у зв’язку із 5-ю річницею трагічних подій на Майдані в Україну з триденним візитом приїхав теж голова Європейської ради Дональд Туск. Серед іншого, він вшанує жертв Революції Гідності, а також виступить на урочистій сесії Верховної Ради України.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.