Голова МЗС Литви: ЄС має активніше підтримувати Україну

0

Лінас Лінкявічюс має надію, що Україна продовжить євроінтеграційний напрямок і подолає проблеми, спричинені російською агресією, передає Польське радіо.

«Dziennik Gazeta Prawna» розмістив розмову з міністром закордонних справ Литви Лінасом Лінкявічюсом. Литовський міністр, зокрема, говорить про близькосхідну конференцію, що відбулася у Варшаві, оцінює причини білорусько-російської суперечки, говорить теж про взаємини з Україною.

І ось, що стосується України, міністр Лінкявічюс має надію, що Україна продовжить євроінтеграційний напрямок, і подолає проблеми, спричинені російською агресією. Литовський політик вказує, що від українців залежить, кого виберуть на виборах, Литва, натомість, співпрацюватиме з кожним лідером.

За словами міністра, ЄС має активніше підтримувати Україну, необхідно також зміцнювати опір проти російської пропаганди. Важко сподіватися, що Росія звільнить українських моряків. Такого не станеться, – вважає голова МЗС Литви. І додає, це показує, яким чином росіяни втручаються в політичну ситуацію – посередньо і безпосередньо.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.