Молдова і Румунія продовжать впровадження спільних проектів

0


Про це йшлося в ході зустрічі, яку провели в Кишиневі прем’єр-міністр Молдови Павло Філіп і віце-прем’єр з впровадження стратегічних партнерств Румунії Анна Бірчалл, передає Noi.md.

Сторони обмінялися думками про двостороннє співробітництво в сфері енергетики, навколишнього середовища, освіти та культури.

Прем’єр висловив Румунії подяку за постійну підтримку. «Ми вдячні вам за все, що Румунія зробила для Республіки Молдова. Важливо, що Ви надали нам допомогу, коли нам вона була найбільш потрібно. Це і є справжня дружба », – зазначив Павло Філіп.

В ході зустрічі також обговорювалися проекти енергетичного взаємопідключення, модернізації дитячих садків, культурних споруд, постачання шкільних мікроавтобусів, а також екологічні проекти, в тому числі, очищення русла річки Бик.


Сторони домовилися продовжити співпрацю в цих галузях і реалізувати домовленості, досягнуті на спільному засіданні урядів Молдови та Румунії. Серед них значиться і скасування тарифів на роумінг між нашими країнами.

Румунський віце-прем’єр зазначила, що взаємне підключення енергосистем двох країн стане кращим мостом між Республікою Молдова і Румунією. «Ми були і завжди будемо поруч з Республікою Молдова. Моє прибуття до Кишинева є результатом домовленостей, досягнутих на спільному засіданні наших урядів », – зазначила Ганна Бірчалл.

В іншому зв’язку прем’єр-міністр Павло Філіп привітав Румунію з першим головуванням в Раді Європейського союзу, висловивши впевненість, що воно принесе користь і Республіці Молдова.

Сторони також обмінялися думками про парламентські вибори в нашій країні. Прем’єр підкреслив, що влада забезпечить всі необхідні умови для проведення справедливих і прозорих виборів у відповідності до міжнародних стандартів.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.