Польські депутати вшанували у Києві пам’ять Небесної Сотні

0

У 5-у річницю Майдану парламентарії із Сейму поклали квіти до хреста Героям Небесної Сотні у Києві, передає Польське радіо.

У вівторок, 19 лютого, польські парламентарії взяли участь в українських пам’ятних заходах у зв’язку із п’ятою річницею подій на Майдані у Києві. Вони вшанували жертв Революції Гідності.

Депутати Сейму Ґжеґож Схетина, Роберт Тишкєвич (Громадянська платформа) та Малґожата Ґосєвська поклали квіти до хреста Героям Небесної Сотні. Саме там, безпосередньо неподалік Майдану Незалежності, 5 років тому снайпери обстріляли демонстрантів.

За словами Малґожати Ґосєвської, яка неодноразово приїжджала на Майдан під час Революції Гідності, протестувальники боролися за прозахідні зміни у своїй країні. Депутатка наголосила, що цю вимогу українцям вдалося реалізувати частково. Малґожата Ґосєвська зауважила, що прозахідний напрямок внесли до української конституції, але досі нерозв’язаною проблемою залишається корупція, проти якої українці виступали 5 років тому у центрі Києва.

Польські парламентарії раніше взяли також участь в урочистій сесії Верховної Ради України.

Нагадаємо, у вівторок у Верховній Раді з нагоди 5-річчя кривавих подій на Майдані виступив президент Європейської ради Дональд Туск. Серед іншого він заявив, що прибув до Києва віддати шану демонстрантам, які полягли на Майдані в ім’я європейських цінностей.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.