Саломе Зурабішвілі обговорила в ЮНЕСКО грузинську толерантність

0


В ході свого офіційного візиту до Франції президент Грузії Саломе Зурабішвілі побувала в ЮНЕСКО і провела зустріч з генеральним секретарем міжнародної організації Одрі Азулай, передає Новини-Грузія.

«На зустрічі основну увагу було приділено поглибленню співробітництва в сферах освіти, науки і культури, питання охорони пам’яток культурної спадщини на окупованих територіях Грузії, важливість і доступності освіти для дівчаток і жінок. Сторони також обговорили користь, яку може принести населенню регіону, краю або міста, присвоєння статусу пам’ятки культурної спадщини », – повідомляє Громадське телебачення Грузії.

Крім того, на зустрічі Зурабішвілі озвучила ініціативу, згідно з якою, ЮНЕСКО може внести грузинську толерантність до списку нематеріальної культурної спадщини.
«Традиція мирного співіснування з людьми різного походження та віросповідання існує у нас століттями. Грузія відома тим, що тут не було жодного випадку антисемітизму. Толерантність – це те, чого на сьогодні в деякій мірі стало не вистачати в світі. Ми повинні так зміцнити цю традицію, щоб стати прикладом для наслідування », – сказала Саломе Зурабішвілі.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.