Штайнмаєр: Грузія показала нам вражаючий розвиток

0


«Візит президента Грузії Саломе Зурабішвілі в Німеччину є ознакою відносин між двома країнами», – заявив президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, який сьогодні зустрівся зі своєю грузинською колегою, що знаходиться з офіційним візитом в Німеччині, в палаці Бельвю, передає Грузія online.

Франк-Вальтер Штайнмаєр говорив про дружбу Німеччини і Грузії.

«Пані президент, ваш візит є ознакою наших відносин між двома країнами, який відбувся в дуже гарний час і це ваш перший візит після Парижа. Мене дуже порадували наша розмова, наша зустріч і відкритість наших бесід. Ви знаєте, що мене багато що пов’язує з вашою країною. Німеччину і Грузію пов’язує багаторічна традиція дружби. 2017 рік був роком Німеччині-Грузії, Грузія також була гостем Франкфуртського книжкового ярмарку. Це ознака того, що наші культурні зв’язки дуже тісні », – звернувся до Саломе Зурабішвілі президент Німеччини.

За його словами, представляючи Франкфуртський книжковий ярмарок в якості почесного гостя, Грузія продемонструвала величезне багатство грузинської культури, яке ми що ніколи раніше не зустрічали в Німеччині.

«Я бачив це на власні очі. Я часто буваю в Грузії і спостерігаю різні етапи її розвитку за останні 30 років. Я думаю, ми можемо сказати, що Грузія протягом цих років була зразковою країною, принаймні, з точки зору економічних реформ і показала нам дуже добрий, вражаючий розвиток », – заявив Франк-Вальтер Штайнмаєр.

У Берлінському палаці президента Німеччини Бельвю відбулася церемонія зустрічі президента Грузії Саломе Зурабішвілі.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.