Міністри оборони Вірменії та Грузії підписали програму співпраці на 2019 рік

0


Міністри оборони Вірменії та Грузії, Давид Тоноян і Леван Изора підписали в Єревані програму співпраці на 2019 рік, повідомляє Грузія Online.

Як зазначив на брифінгу за підсумками зустрічі міністр оборони Вірменії Давид Тоноян, сторони обговорили питання, що стосуються двосторонніх відносин, співробітництва в оборонній сфері, в рамках міжнародних організації. Тисячолітня дружба між народами, тісні зв’язки в оборонній, економічній, культурній сфері, мають важливе значення і необхідно продовжувати їх поглиблювати.

Сторони підписали програму співпраці на 2019 р. Подібна програма підписується з 2010 р нинішня програма включає численні заходи сфери військової освіти, військової медицини, підготовки сержантського складу, прав людини, боротьби з корупцією. На закінчення міністр підкреслив, що сторони взаємно поважають і вірять в ідею мирного і безпечного Кавказу в майбутньому.

У свою чергу, Леван Изора подякував за теплий прийом і підкреслив, що надає важливість візиту в країну, з якої у Грузії настільки тісні відносини. Відбулося ефективне обговорення питань, що стосуються поглиблення відносин між відомствами. «Хочу відзначити такий новий напрям співробітництва, як зміцнення дисципліни. В рамках цього грузинська сторона готова поділитися своїм передовим досвідом з вірменськими колегами », – зазначив міністр. Він нагадав, що грузинські військовослужбовці беруть участь в миротворчих місіях НАТО і привітав участь вірменських військових у навчаннях на території Грузії в рамках програм НАТО.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.