У Сеймі Польщі відкриють виставку, присвячену Аміні Окуєвій

0

За словами Малґожати Ґосєвської, постать Аміни Окуєвої об’єднує чеченський, український і польський народи, передє Польське радіо.

У середині березня у Сеймі Польщі відкриють фотовиставку, присвячену Аміні Окуєвій – українці чеченсько-польського походження, яку в Україні називають «українською амазонкою». Аміна Окуєва воювала проти проросійських терористів і російських військових на Донбасі. Вона загинула унаслідок замаху біля Києва.

Лікарка за освітою Аміна Окуєва воювала із російськими окупаційними військами на Кавказі, а потім – на сході України у добровольчому батальйоні ім. Джохара Дудаєва та «Київ-2»

Як наголосила ініціаторка виставки польська депутатка Малґожата Ґосєвська, постать Аміни Окуєвої об’єднує три народи – чеченський, український та польський. Вона додала, що виставка у Сеймі повинна нагадати, що на сході України триває російська агресія.

Мама Аміни Окуєвої Ірина Камінська зазначила, що її дочка належала до тієї категорії людей, для яких боротьба за свободу – це ціль життя. Вона підкреслила, що часто свобода варта того, аби за неї заплатити найвищу ціну.

Аміну Окуєву вбили біля Києва унаслідок замаху. Вбивць досі не затримали, однак є припущення, що вони діяли на замовлення російських спецслужб, або маріонеткової проросійської чеченської влади.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.