Грузія стала президентом Міжнародної антикорупційної академії

0

Грузія стала президентом Міжнародної антикорупційної академії (МАКА). Про це сьогодні повідомили в прес-службі міністерства юстиції країни, передає Грузія online.

Рішення було ухвалене 21 лютого у Відні. З сьогоднішнього дня Грузія керуватиме інститутом і, одночасно, міжнародною організацією, метою яких є аналіз існуючих викликів в боротьбі з корупцією і підготовка фахівців міжнародного рівня. Представляти Грузію в МАКА буде заступник міністра юстиції країни Гоча Лорткіпанідзе.

У повідомленні відомства зазначається, що Грузію обрали президентом, з огляду на антикорупційний досвід країни і успішно проведені реформи в цьому напрямку.

«Грузія приєдналася до угоди про формування МАКА як міжнародної організації в 2015 році, що перевело співпрацю Грузії і академії в більш активну фазу, а з вересня 2018 країна була віце-президентом академії», – зазначили у відомстві.

В рамках меморандуму, оформленого між Мін’юстом і МАКА в 2017 році, в Грузії заснували магістерську програму антикорупційної академії.

«Директор престижних міжнародних академічних програм вважає, що Грузія – це ідеальне місце для ознайомлення з практичними прикладами і ефективними методами імплементації антикорупційних заходів, тому студенти з 16 країн пройшли підсумковий модуль навчання в Грузії», – йдеться в повідомленні.

Очікується, що в цьому році в Грузії почнеться набір на магістерський курс IACA-2019.

Міжнародна антикорупційна академія (International Anti-Corruption Academy, IACA) створена в 2010 році за ініціативою Управління ООН з наркотиків і злочинності, Європейського бюро по боротьбі з шахрайством і урядом Австрії. Штаб-квартира Академії розташована в Лаксенбург, Австрія.

8 березня 2011 року в силу вступили угоди про заснування МАКА в якості міжнародної організації. Членами Академії є близько 80 держав-членів ООН.

Установа працює над подоланням недоліків у знаннях і практиці в області боротьби з корупцією.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.