Міністр Ґрубарчик: Протести проти будівництва каналу почалися з Росії

0

Саме російський міністр першим хотів заблокувати будівництво каналу через Віслинську косу, – вказує Марек Ґрубарчик, передає Польське радіо.

Міністр морського господарства і внутрішнього судноплавства Марек Ґрубарчикзадумується, чи мала Росія будь-який вплив на дії Європейської комісії щодо будівництва каналу через Віслиську косу.

У зв’язку з запитаннями Європейської комісії про цю інвестицію, у найближчі дні експерти Єврокомісії мають зустрітися з польськими фахівцями.

Міністр Марек Ґрубарчик запевнив в ефірі Польського радіо, що будівництво каналу не становить загрози для навколишнього середовища.

Як він підкреслив, минулого року він звернув увагу Комісії, щоб «не піддатися російському наративу». Політик додав, що саме російський міністр першим хотів заблокувати будівництво каналу через Віслинську косу. Представник РФ звернувся до Єврокомісії, а ця, згодом, висловила застереження на основі російських тверджень.

Вартість будівництва Віслинського каналу складає близько 880 млн. злотих. Інвестиція повинна повністю фінансуватися за рахунок внутрішніх грошей без участі фондів ЄС.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.