Сейм ратифікував угоду про газопровід Baltic Pipe

0

Baltic Pipe – це чергова інвестиція заради зміцнення енергетичної безпеки Польщі, повідомляє Польське радіо.

Сейм ухвалив закон про ратифікацію міжнародної угоди між Польщею та Данією у питанні газопроводу Baltic Pipe. Угода була підписана 11 грудня минулого року в Катовицях. «За» закон проголосували 428 депутатів, один – «проти», 2 – «утрималися».

Угода є елементом правової бази для газопроводу, який будується між Данією та Польщею дном Балтійського моря. Газопровід Baltic Pipe, як переконують представники партії Право і справедливість, є важливою віхою на шляху до газової незалежності Польщі.

«Газопровід, який буде нашим другим вікном у світ разом із газовим терміналом у Свиноусті, дозволить нам доставляти до Польщі з Північного моря 10 млрд. кубометрів газу. Завдяки цьому, Польща ніколи більше не повинна перебувати в ситуації залежності від Ґазпрому та Росії», – наголошував депутат ПіС Мацєй Малецький.

Будівництво підводної частини Baltic Pipe розпочнеться в 2020 році і закінчиться через два роки. За планом, 1 жовтня 2022 року газопровід буде готовим до експлуатації. 31 грудня 2022 року закінчується довгостроковий Ямальський контракт.

Baltic Pipe – це чергова інвестиція заради зміцнення енергетичної безпеки Польщі.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.