Бакрадзе: Радянська окупація завершена, але боротьба Грузії за свободу і європейське майбутнє триває

0


Радянська окупація завершена, однак не закінчилася наша боротьба за свободу і європейське майбутнє Грузії, – про це один з лідерів «Європейської Грузії» Давид Бакрадзе заявив після того, як поклав квіти до Меморіалу юнкерам в Коджорі, передає Грузія online.

Як зазначив Бакрадзе, найбільше, що можна зробити в пам’ять про героїв, які загинули за Грузію, це – захищати свободу.

«Вся історія Грузії це – боротьба на захист нашої батьківщини і свободи. Самовідданість юнкерів є одним дійсно славним і особливим епізодом цієї боротьби.

Радянська окупація завершена, однак не закінчилася наша боротьба за свободу і європейське майбутнє Грузії. І сьогодні Грузія перебуває в окупації, Грузія і сьогодні бореться за повернення в свою сім’ю, Європу, тому сьогодні ми віддаємо честь юнкерам, згадуємо їх самовідданість.

Найбільше, що можна зробити в їх пам’ять і пам’ять про кожного героя, який загинув за Грузію, це – захищати свободу, це – об’єднати Грузію і повернути Грузію в Європу », – заявив Бакрадзе.

Згідно з постановою парламенту Грузії від 21 липня 2010 роки 25 лютого оголошено Днем радянської окупації.

25 лютого 1921 року російська Червона армія взяла Тбілісі і повалила владу Грузії, обрану шляхом загальних і вільних виборів, в результаті чого здійснила анексію суб’єкта міжнародного права – Грузинської Демократичної Республіки.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.