Економічне зростання Польщі серед найвищих у Європі та світі

0

Польща є також прикладом вдалого використання коштів з ЄС, – повідомив міністр інвестицій і розвитку Єжи Квєцінський, передає Польське радіо.

При нагоді з’їзду керівної польської партії Право і справедливість у Варшаві міністр інвестицій і розвитку Єжи Квєцінський представив три головні реалізовані та заплановані в Польщі інвестиції. Як повідомив міністр, євросоюзне фінансування призначається, зокрема, на будівництво доріг, поліпшення залізничного транспорту та спорудження тунелю під річкою Свіна у місті Свіноустя. Найважливішою інвестиційною програмою є для уряду майбутній Центральний комунікаційний порт.

За словами міністра інвестицій і розвитку Єжи Квєцінського, нинішній уряд управляє фондами ЄС краще і використовує всі отримані кошти: «Ми були в самому кінці під оглядом використання європейських фондів на початку 2016 року. Нам казали, що ми не європейські. Але тепер нас скрізь у Європі наводять як приклад, не лише таким країнам як Румунія, Хорватія, але й розвинутим, зокрема Італії. Це підтверджує нашу європейськість. Але ми показуємо, що ці гроші мають потрапити до всіх самоврядувань, до всіх поляків».

На з’їзді партії Право і справедливість 23 лютого представлено п’ять пунктів нової виборчої програми.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.