Керівна партія обіцяє розширити соціальні пропозиції

0

На з’їзді керівної в Польщі партії Право і справедливість представлено п’ять пунктів нової виборчої програми, повыдомляє Польське радіо.

Серед п’яти нових пропозицій, які на з’їзді у Варшаві оприлюднив лідер партії Право і справедливість Ярослав Качинський, є розширення від липня програми «Родина 500+» також на першу дитину в сім’ї (досі допомога дорівнює 500 злотих, тобто приблизно 115 євро, на другу і кожну наступну дитину в сім’ї), звільнення молодих осіб до 26 років з податку PIT (на дохід фізичних осіб), зменшення витрат на оплату праці, від травня – додаткова (тринадцята) пенсія у розмірі 1100 злотих (понад 250 євро) та – від квітня – повернення автобусних сполучень у невеликих містах і селах.

Прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький повідомив про можливості фінансування обіцянок керівної партії. Кошти оцінюється у 30–40 мільярдів злотих на рік. За словами очільника уряду, ці витрати будуть можливими завдяки вдосконаленню податкової системи, економічному розвитку, зменшенню бюрократії та адміністративних витрат.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.