Міністр національної оборони: У Польщі буде більше військ США

0

Маріуш Блащак підтвердив інформацію газети «Rzeczpospolita» про збільшення чисельності американських військ у Польщі, передає Польське радіо.

У ранковій програмі Польського радіо 23 лютого очільник Міністерства національної оборони підтвердив повідомлення щоденника «Rzeczpospolita» про те, що в Польщі збільшиться чисельність американських військ.

За словами міністра Маріуша Блащака, збільшення військового контингенту буде корисним і для польської, і для американської сторін. Для Вашингтона це означатиме реалізацію однієї зі стратегічних цілей, тобто поліпшення безпеки в регіоні. «Процес збільшення чисельності військ Сполучених Штатів у Польщі корисний і для Польщі, і для США, тому що в такий спосіб американці досягають політичної мети, якою є гарантування безпеки», – сказав міністр національної оборони Маріуш Блащак.

Польський міністр додав, що збільшення чисельності американських військ є також заслугою нинішньої посол США в Польщі Джорджет Мосбахер. У розмові з нею міністр подякував за внесок у реалізацію цієї мети.

За повідомленням газети «Rzeczpospolita», американська сторона розглядає розміщення у місті Познань на заході Польщі штаб-квартири, якою мав би керувати дво- або тризірковий генерал. Міністр Маріуш Блащак наголосив, що всі подібні рішення США будуть корисними для цілого регіону та східного флангу НАТО.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.