Я.Чапутович: Польща має вирішальне значення для побудови міжнародної безпеки

0

Міністр закордонних справ Яцек Чапутович у виданні «Rzeczpospolitа» пише про важливе значення трансатлантичних відносин, передає Польське радіо.

На погляд міністра, з перспективи США Польща має вирішальне значення для побудови міжнародної безпеки. Американці, як вказує міністр Чапутович, цінують внесок Польщі у зміцнення східного флангу НАТО, у тому – присутність польських солдатів у Латвії та в Румунії. Добачають заангажованість Польщі у стабілізаційні дії в різних регіонах світу, – вказує голова МЗС Польщі.

За його словами, консолідація і зміцнення стратегічного партнерства зі США залишається одним із основних пріоритетів польської закордонної політики. Дії заради збільшення присутності американських сил над Віслою та заради поліпшення стану енергетичної безпеки країни – це і є адекватна відповідь на сучасні виклики. Спільно з іншими країнами-членами НАТО, ми повинні ставити чоло загрозам, пов’язаним із ядерною зброєю, тероризмом та кібератаками на критичну інфраструктуру.

Сильні трансатлантичні відносини залишаються ключовими для безпеки Європи, – наголошує міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович у виданні «Rzeczpospolitа».

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.