На посольстві України у Польщі розмістили фото дітей воїнів, загиблих на Донбасі

0

Посольство України в Польщі розгорнуло на своєму фасаді  виставку “Погляд майбутнього”, яка представляє фотографії дітей українських військових, які загинули на Донбасі, повідомляє Укрінформ.

Як наголосив посол України в Польщі Андрій Дещиця, мета виставки – нагадати про війну, її наслідки та агресивну сутність Росії.

“П’ять років тому почалася російська агресія в Україні: спочатку з окупації Криму, а потім із веденням бойових дій на Сході України. Власне, з нагоди цієї п’ятої трагічної річниці в історії України посольство вирішило розмістити на фасаді своєї будівлі виставку “Погляд майбутнього”, – зазначив Дещиця.

Він уточнив, що експозицію становлять фотографії дітей, чиї батьки загинули на Донбасі. “Ми зробили це для того, щоб усі, хто проходить повз посольство, могли звернути увагу на ці юні обличчя, на ці світлі очі, почитати висловлювання цих дітей, які втратили найдорожче – своїх батьків. І щоб ці люди, могли замислитися над тим, до чого призводить війна”, – наголосив дипломат. І додав: “Сподіваюся, що ці обличчя будуть нам нагадуванням, що ми мусимо перемогти”,

Дещиця додав, що зараз треба об’єднати зусилля і єдиним фронтом виступити проти країни-агресора Росії, притягнути до відповідальності тих, хто розпочав війну.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.

three × 5 =