Польща і Угорщина візьмуть участь у місії ООН в Лівані

0

Польсько-угорська кампанія зі 190 військових під командуванням Польщі візьме участь у спільній місії ООН в Лівані, передає Польське радіо.

Польща та Угорщина візьмуть участь у спільній місії Організації Об’єднаних Націй у Лівані. Про це у середу, 27 лютого, сповістили очільники дипломатії обох країн Яцек Чапутович та Петер Сіярто на прес-конференції у Будапешті.

«Ми візьмемо участь у спільній місії ООН у Лівані, у якій під польським командуванням буде брати участь польсько-угорська кампанія», – заявив Петер Сіярто.

За словами Яцека Чапутовича, в операції візьме участь понад 190 військових, з яких понад 50 – з Угорщини, а решта – з Польщі.

«Це буде важливе наголошення на міжнародній ролі Польщі у контексті також нашого членства у Раді Безпеки ООН і бажанні впливати на безпекову ситуацію у глобальному значенні. Звісно, Ліван – це центр проблем, з якими борються держави та суспільства на Близькому Сході. Це теж пов’язано певним чином з нашою конференцією, зорганізованою у Варшаві на тему безпеки на Близькому Сході», – сказав міністр закордонних справ Польщі.


Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.