Презентація книги Джеффа Фонтейна «Глибоке коріння» (анонс)

0

Дата проведення: понеділок, 28 травня 2018 р., початок о 18:00.

Місце проведення: Центр Шептицького при Українському Католицькому Університеті.

Адреса: м. Львів, вул. Стрийська, 29.


Джефф Фонтейн, відомий громадський діяч, директор Центру Європейських досліджень ім. Роберта Шумана, в минулому  – директор християнської міжнародної програми «Youth With A Mission Europe» протягом 20 років, був керівником Круглого столу Надії для Європи, автор ряду публікацій.

Автор буде перебувати у місті Львів з візитом з 28 по 30 травня 2018 року з презентацією книжки «Глибоке коріння» про християнські основи об’єднаної Європи та візьме участь в пов’язаній тематично конференції. В книзі автор подає історію створення Європейського Союзу, старт якому дала Декларація Шумана та показує, на яких саме цінностях була збудована ця спільнота. Також показується еволюція ЄС і те, що відхід від базових конструкцій та християнських витоків поставив спільноту перед серйозними викликами.


В підсумковій частині книги автор дає відповіді на наступні питання:

  • Чи можемо ми мріяти, щоб Європа стала «спільнотою народів із глибоко вкоріненими базовими християнськими цінностями»? Чи можуть християнські цінності Шумана бути актуальними в постхристиянській постмодерній Європі ХХІ століття?
  • Яку відповідальність ми, християни, несемо стосовно політики та влади, незалежно від того, чи маємо ми активну політичну позицію? Як ставитися до ЄС, коли ця політична інституція веде «безбожну, гуманістичну політику» в Європі?
  • Чи можуть священні писання землеробського, доіндустріального Близького Сходу стати у пригоді урбанізованій, постіндустріальній Європі?
  • Як нам відновити забуту спадщину Шумана?

Сторінка події у Фейсбук: https://www.facebook.com/events/206239380159509/

Електронна пошта: [email protected]

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.