ШКОЛА ГРОМАДСЬКОЇ АКТИВНОСТІ. СЕМІНАР №1. «СТАБІЛЬНЕ СУСПІЛЬСТВО, РОЗВИТОК ЕКОНОМІКИ І СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ»

0

З 21 по 23 червня в Києві було дано старт програмі “Школа громадської активності”, яку організував Фонд підтримки демократичних ініціатив спільно з ECPM (European Christian Political Movement) та FICDD (Foundation for Christian Democratic Development) за підтримки ГО “Українська стратегія”.

Захід відбувся в готелі “Богдан Хмельницький”.

Всього у заході взяло участь близько 30 учасників.

Відбулася доповідь Еріка ван Дійка, керівника відділу освіти і поради партії Християнський союз (Нідерланди), на тему “Концепція соціальної відповідальності в політиці, економіці та інших сферах: від Абрагама Кейпера до Християнського Союзу”. Також на другий день семінару він розказав про сучасний політичний ландшафт Європейського Союзу у виступі на тему “Вибори в Європейському Союзі. Політичний ландшафт”.

Керівник Центру економічної демократії Роман Скляров зробив доповідь на тему “Майбутнє капіталізму: економічна демократія і креативний клас”, також він зробив презентацію своєї книги “Рай 2070”.

Міжнародний секретар Української студентської спілки Анна Масна виступила з темою “Проблема популізму і відповідальності в українському суспільстві“.

Кандидат філософських наук, старший науковий співробітник Інституту Філософії НАНУ Оксана Горкуша виступила з доповіддю “Виклики і перспективи для християнських цінностей за панування вульгарного утилітаризму – сучасний український контекст“.

Також учасники семінару під час роботи в малих групах напрацьовували відповіді на питання “Мій план реформ в Україні“, після чого презентували свої проекти.

В підсумку було домовлено про підготовку до наступного семінару в межах “Школи громадської активності”.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.