З 15 по 17 листопада у Львові проходив семінар «МЕДІААКТИВНІСТЬ І БЛОГГІНГ. ПОБУДОВА КОАЛІЦІЇ», який завершував серію з чотирьох семінарів в межах ШКОЛА ГРОМАДСЬКОЇ АКТИВНОСТІ – спільного проекту «Фонду підтримки демократичних ініціатив», EPCM (European Christian political Movement) та FICDD (Foundation for International Christian Democratic Development). В заході взяли участь 36 учасників.
![](https://fpdi.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/DSC_0047.jpg)
![](https://fpdi.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/DSC_0047.jpg)
З доповідями виступили:
- Юрій Гончаренко, віце-президент «Фонду підтримки демократичних ініціатив»;
- Анна Масна, Українська студентська спілка, міжнародний секретар;
- Владислав Василь, співзасновник Націонал-консервативний рух України;
- Юрій Міндюк, Президент «Фонду підтримки демократичних ініціатив».
![](https://fpdi.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/DSC_0014.jpg)
![](https://fpdi.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/DSC_0014.jpg)
Основною темою доповідей була медіаактивність, зокрема Владислав Василь розповів про практичне застосування технології OSINT та методи перевірки інформації і протидії чорному піару.
![](https://fpdi.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20191115_154314.jpg)
![](https://fpdi.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20191115_154314.jpg)
Юрій Гончаренко розповів про брудні технології, які застосовують в політичному smm та засобам протидії, а також – про формування власного образу в соціальних медіа.
![](https://fpdi.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20191115_161632_1.jpg)
![](https://fpdi.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20191115_161632_1.jpg)
Анна Масна розповіла про те як правильно формувати коаліцію, а Юрій Міндюк – про побудову мережі громадянської дії.