Пол Міллс, Майкл Шлютер «Посткапіталізм: переосмислення економіки»

0

Доктор Майкл Шлютер (магістр ділового адміністрування) навчався на економіста у США, а потім працював консультантом Світового банку в Східній Африці. З 1982 року він заснував низку неприбуткових організацій, зокрема й центр Jubilee, християнську комісію експертів, які мають на меті застосувати біблійне мислення в державній політиці. У 1994 році Майкл заснував Фонд відносин, що дало початок Реляційній мережі мислення, реляційній аналітиці, реляційному дослідженні, а нещодавно – реляційним ініціативам для досягнення миру.

Пол Міллс здобув докторський ступінь з економіки Кембриджського університету в Великобританії в 1995 році. Згодом він працював у міністерстві фінансів Великобританії на різних посадах, а саме: керівником відділу управління боргами та керівником групи з політики менеджменту боргів та резервів, фінансової стабільності та управління.

Про книгу:

В книзі пропонується теорія, яка покликана виправити головні вади сучасної «західної» моделі економіки, щоб уникнути кризових явищ, які все частіше в ній відбуваються та зробити її більш справедливою. З точки зору моралі та християнства. А також більш стійкою до різних викликів.

З питань придбання книги а також співпраці по її поширенню просимо звертатися на нашу пошту [email protected]

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.