“Школа блогера. Блог в умовах війни”: доєднуйтесь до нового освітнього проекту і ви!

0

Фонд сприяння демократії та Фонд Ганнса Зайделя в Україні запрошують до участі в новому освітньому проєкті «ШКОЛА БЛОГЕРА. БЛОГ В УМОВАХ ВІЙНИ»

Проєкт покликаний навчити українців використовувати інструментарій блогінгу, який дозволяє кожному, хто бажає, ставати своєрідним ЗМІ та лідером думок.

Блогінг в умовах війни – це важливий інструмент, який може допомогти отримати правдиву інформацію про перебіг подій в державі. За його допомогою здійснюються потужні волонтерські проєкти, постраждалі від війни отримують психологічну реабілітацію та нове комунікаційне середовище.

Блогери зіграли не останню роль в тому, що світ побачив справжні масштаби звірств російської армії в Україні, стали ще одним місточком до цивілізованого світу, щоб розповісти про трагедію, яка розгортається зараз в Україні. Проте воєнний стан і безперервні бойові дії накладають певні обмеження на журналістів і блогерів.

До участі запрошуються всі охочі, особливо — активісти українських політичних партій, для яких наше навчання дасть необхідний інструментарій для ефективної діяльності.

Для участів проєкті необхідна попередня реєстрація за посиланням: https://bit.ly/blog_school_ua Навчання відбуватиметься по вівторках онлайн за допомогою вебінарів Zoom.

Початок о 19:00 (час може коригуватися у зв’язку з оголошенням повітряних тривог).

За підсумками навчання учасники зможуть розробити свій блогерський продукт та отримати сертифікати. Умови сертифікації: – Відвідування 80% лекцій; – Успішне складання тестів.

Після реєстрації на вказану в анкеті електронну пошту ви будете отримувати всю необхідну інформацію для участі в кожній лекції та про перебіг навчання в цілому!

Всього заплановано 18 занять в період червень-вересень 2022 року.

Програма курсу:

  • v Стрімінг як вид блогінгу. Влог. Технічні особливості, практичні приклади.
  • v Блог в умовах війни. Погляд з передової. v Просування блогу в соціальних мережах
  • v Про блогінг. Платформи, технічні особливості і засоби.
  • v Інформаційна гігієна, фактчекінг, протидія інформаційно-психологічним спеціальним операціям.
  • v Блог як засіб громадської, благодійної та волонтерської діяльності v Молодіжний лідер: робота з молоддю через блогінг.

Джерело

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.