«Фонд підтримки демократичних ініціатив» провів семінар у Затоці

0

«Фонд підтримки демократичних ініціатив») спільно з EPCM (European Christian political Movement) та FICDD (Foundation for Christian Democratic Development) провів другу частину серії семінарів «Школа громадської активності», присвячену ідеям європейської християнської демократії та їх адаптації до українських реалій. Захід мав назву «Європейські ідеї для України. Від Роберта Шумана до сьогодення» та відбувся з 29 по 31 серпня у смт. Затока Одеської області.

В заході взяло участь 32 учасники, які представляли різні громадські організації і рухи та незалежні ЗМІ, медіаактивісти та блогери.

Були обговорені різні теми, які стосувалися сучасного політичного ландшафту України та кризові явища в Європейському Союзі, перспективи взаємодії громадських та політичних рухів в Україні та ціннісні підходи до такого об’єднання.

Своєрідним підсумком зустрічі було обговорення запропонованого Фондом підтримки демократичних ініціатив спільного Меморандуму Мережі громадянської дії, яка покликана об’єднати різні громадські політичні та громадські рухи на базі християнських демократичних цінностей з метою захисту європейського майбутнього України. 24 з 32 учасників поставили свій підпис під розробленим Планом дій мережі. Також домовлено про продовження роботи на наступних семінарах та про залучення до співпраці якнайширшого кола учасників.

До наступного семінару, який заплановано на жовтень 2019 року, учасники продовжать роботу онлайн та через особисті контакти. Після завершення офіційної частини учасники продовжили неформальне спілкування у групах.

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.