У Львові презентують книгу «Християнська демократія. Рішення для України та Європи»

0
У четвер, 10 листопада, о 15:00 в Львівському обласному молодіжному центрі відбудеться презентація книги «Християнська демократія. Рішення для України та Європи».

Книга розрахована для широкого кола читачів, політиків, політологів, журналістів, громадських та релігійних активістів, студентів, християн та всіх, хто цікавиться принципами побудови успішних і соціально орієнтованих держав. повідомляють в ЛОДА. 

«Християнська демократія стала для європейських країн ідеологією примирення та інтеграції після Другої світової війни. Християнсько-демократичні лідери Конрад Аденауер, Робер Шуман і Альчіде де Гаспері не лише заклали підвалини економічного процвітання Німеччини, Франції та Італії, але й стали батьками-засновниками Європейського Союзу. Універсальні цінності християнської демократії підняли з руїн повоєнну Європу і стали фундаментом соціальної держави, заснованої на свободі, солідарності та відповідальності. Ця книга розповідає про історії християнсько-демократичних прикладів успіхів, вдалої та невдалої боротьби за побудову суспільства добробуту, справедливості та цінностей», – йдеться в анотації книги. 

Спікерами презентації стануть:

  • Валерій Майданюк, кандидат політичних наук, співавтор книги «Християнська демократія. Рішення для України та Європи»;
  • Валентин Балагура, політолог, громадський діяч, ГО «Велика держава»;
  • Юрій Гончаренко, експерт з питань інформаційної безпеки, віцепрезидент ГО Фонд сприяння демократії, просвітницька ініціатива InfoLight.UA;
  • Максим Колиба, доктор філософії, заступник директора Міжнародного інституту етики та проблем сучасності Українського католицького університету, старший викладач Школи права Українського Католицького Університету.

Також у цей день презентують просвітницьку ініціативу InfoLight.UA, яку реалізує ГО «Фонд сприяння демократії» за підтримки Фонду Ганнса Зайделя в Україні. В межах ініціативи  відбуваються онлайн-тренінги з інформаційної гігієни та безпеки, фактчекінгу та протидії дезінформації. 

Джерело: ГалІнфо

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.