Міжнародна конференція: «Християнська перспектива об’єднаної Європи: витоки і майбутнє» та презентація книжки Джеффа Фонтейна “Глибоке коріння. Забуті концепції Роберта Шумана”

Фонд підтримки демократичних ініціатив та Фонд Sallux виступили організаторами заходу

0

Фонд підтримки демократичних ініціатив та Фонд Sallux 29 – 31 травня в м. Львів проведуть міжнародну конференцію «Християнська перспектива об’єднаної Європи: витоки і майбутнє».

В програмі конференції будуть розглядатись наступні теми:

  • Ідеї об’єднаної Європи на базі християнських цінностей;
  • Українська політика і християнські цінності;
  • За кращу Європу – християнські рішення для Східної Європи;
  • Співпраця в Східній Європі – спільні проекти та інше.

До участі в конференції запрошуються експерти, аналітики, громадські, церковні і політичні активісти з усіх областей України, а також експерти, аналітики та активісти з сусідніх країн.

Бажаючим взяти участь у конференції необхідно заповнити аплікаційну форму і надіслати її до 18 травня 2018 р. (включно) до 1900 на адресу: [email protected]

Також відбудеться презентація українського перекладу книжки Джеффа Фонтейна «Глибоке коріння. Забуті концепції Роберта Шумана» про християнські основи об’єднаної Європи. Захід відбудеться 28 травня в Центрі митрополита Андрія Шептицького за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 29 о 18:00 за участі автора книги та відомих релігійних та громадських діячів.

Сторінка події в Фейсбук:

https://www.facebook.com/events/206239380159509/

 

 

Залиште відповідь

Вашу електронну адресу не буде опубліковано.